Запорізька АЕС починає підготовку з продовження терміну експлуатації енергоблоку №5

«Запорізька АЕС», що входить в структуру НАЕК «Енергоатом», починає підготовку з продовження експлуатації п’ятого енергоблоку, проектний термін якого закінчується в травні 2020р. Про це повідомляє прес-служба ЗАЕС.

«Відповідно до графіку реалізації всіх заходів на сьогодні ми йдемо згідно з планом. Це вже п’ятий енергоблок, термін експлуатації якого ми продовжуємо. Досвід у персоналу великий. Я впевнений, що ми вчасно виконаємо задачі, які на нас покладено», - цитує прес-служба генерального директора ЗАЕС Олександра Остаповця.

Прес-служба зазначає, що на відміну від третього і четвертого енергоблоків ЗАЕС, на п’ятому перед продовженням терміну експлуатації буде проведено ще два планово-попереджувальних ремонти. Таким чином, маючи досвід реалізації заходів в межах продовження термінів експлуатації на чотирьох енергоблоках протягом трьох років, два міжремонтних періоди підготовчих робіт та з урахуванням вже розпочатих заходів, фахівці ЗАЕС стверджують - є цілковита впевненість, що термін експлуатації блоку №5 буде продовжено своєчасно.

16:32 / 4 грудня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події