Запорізька АЕС починає підготовку з продовження терміну експлуатації енергоблоку №5

«Запорізька АЕС», що входить в структуру НАЕК «Енергоатом», починає підготовку з продовження експлуатації п’ятого енергоблоку, проектний термін якого закінчується в травні 2020р. Про це повідомляє прес-служба ЗАЕС.

«Відповідно до графіку реалізації всіх заходів на сьогодні ми йдемо згідно з планом. Це вже п’ятий енергоблок, термін експлуатації якого ми продовжуємо. Досвід у персоналу великий. Я впевнений, що ми вчасно виконаємо задачі, які на нас покладено», - цитує прес-служба генерального директора ЗАЕС Олександра Остаповця.

Прес-служба зазначає, що на відміну від третього і четвертого енергоблоків ЗАЕС, на п’ятому перед продовженням терміну експлуатації буде проведено ще два планово-попереджувальних ремонти. Таким чином, маючи досвід реалізації заходів в межах продовження термінів експлуатації на чотирьох енергоблоках протягом трьох років, два міжремонтних періоди підготовчих робіт та з урахуванням вже розпочатих заходів, фахівці ЗАЕС стверджують - є цілковита впевненість, що термін експлуатації блоку №5 буде продовжено своєчасно.

16:32 / 4 грудня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події