Запорізька АЕС починає підготовку з продовження терміну експлуатації енергоблоку №5

«Запорізька АЕС», що входить в структуру НАЕК «Енергоатом», починає підготовку з продовження експлуатації п’ятого енергоблоку, проектний термін якого закінчується в травні 2020р. Про це повідомляє прес-служба ЗАЕС.

«Відповідно до графіку реалізації всіх заходів на сьогодні ми йдемо згідно з планом. Це вже п’ятий енергоблок, термін експлуатації якого ми продовжуємо. Досвід у персоналу великий. Я впевнений, що ми вчасно виконаємо задачі, які на нас покладено», - цитує прес-служба генерального директора ЗАЕС Олександра Остаповця.

Прес-служба зазначає, що на відміну від третього і четвертого енергоблоків ЗАЕС, на п’ятому перед продовженням терміну експлуатації буде проведено ще два планово-попереджувальних ремонти. Таким чином, маючи досвід реалізації заходів в межах продовження термінів експлуатації на чотирьох енергоблоках протягом трьох років, два міжремонтних періоди підготовчих робіт та з урахуванням вже розпочатих заходів, фахівці ЗАЕС стверджують - є цілковита впевненість, що термін експлуатації блоку №5 буде продовжено своєчасно.

16:32 / 4 грудня, 2018