Запорізька АЕС готує до сертифікації два енергоблоки для виходу на ринок допоміжних послуг

Запорізька АЕС, яка входить до складу НАЕК «Енергоатом», готує до сертифікації в НЕК «Укренерго» перший і другий енергоблоки для надання допоміжної послуги, а самерезерву підтримки частоти (РПЧ).

Про це 8 квітня повідомив Віталій Зайченко, директор з управління ОЕС України, головний диспетчер НЕК «Укренерго», у підкасті від Асоціація сонячної енергетики.

«Перший і другий блок Запорізької АЕС виходить на сертифікацію на ринку допоміжних послуг», - сказав він. Також Зайченко додав, що, на сьогодні в умовах паралельної роботи ОЕС України з країнами СНД потреба у РПЧ не значна – 189 МВт.

«На поточний рік ми маємо цифру 189 МВт. Всього на всього. Частина з них уже розміщена на теплових електростанціях, в майбутньому буде ще розміщена на атомних електростанціях, які вже проводять сертифікацію», - сказав Зайченко.

16:08 / 8 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події