Законопроект про перенос дати запуску нового ринку е/е на 1 квітня 2020р розроблений – нардеп Підлісецький

Законопроект про перенос дати запуску нового ринку електричної енергії з 1 липня 2019р на 1 квітня 2020р розроблений та може бути винесений на розгляд Верховної Ради в разі потреби.

Про це під час прес-конференції в Києві повідомив народний депутат, член комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Лев Підлісецький.

«Ми готові перенести якщо потрібно, внести зміни до Закону, хоча я бачу, що більше треба змінювати вторинне законодавство. Основна зміна, яка може вимагатися – відтермінування. Ми готові, ми навіть розробили цей закон. Він є готовий. Ми навіть роздавали на розгляд. Готові до 9 місяців переносити. Хоча можна і менше» - заявив нардеп.

Підлісецький зазначив, що в цьому питанні, перш за все, має висловити свою думку Кабінет Міністрів.

«Визначити це (потрібен перенос дати запуску ринку – ред.) має Кабмін, об’єктивно має розглянути всі за та проти, перевірити готовність, визначити ризики всіх споживачів»

Як повідомляв ExPro, президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський заявив, що перенесення дати запуску нового ринку електроенергії, яким Україна запроваджує європейську конкурентну модель, є недоцільним, тому «Енергоатом» наполягає на вчасному запуску нової моделі.

Крім цього, прес-служба енергохолиднгу ДТЕК повідомила, що холдинг підтримує позицію щодо запуску нової моделі ринку електроенергії з 1 липня, як це передбачено нинішнім законодавством, свою позицію група аргументує високим ступенем готовності нормативної бази та інфраструктури.

В свою чергу, ПрАТ «Укргідроенерго» пропонує перенести дату запуску нового ринку електричної енергії з 1 липня на 1 жовтня 2019р через необхідність комплексного тестування системи.

Також свою думку висловив голова Ради ОРЕ, голова наглядової ради АТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Сагура, який пропонує перенести запуск нового ринку до 1 квітня 2020р.

18:40 / 16 травня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події