«Закарпатгаз Збут» закликає перевіряти квитанції при оплаті газу і не плутати рахунки

З березня 2020р клієнти ТОВ «Закарпатгаз Збут» 2 платіжки за газ отримують на одному аркуші, але платіжки мають різні розрахункові рахунки і деякі споживачі досі плутають розрахункові рахунки «Закарпатгаз Збуту» і АТ «Закарпатгаз».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Часто на рахунок «Закарпатгаз Збуту», окрім плати за спожитий клієнтом газ, надходять і кошти, які він сплачує за послугу з розподілу газу. То ж у квитанції наступного місяця споживач отримує цифри, які його здивують. А саме – переплату за газ і заборгованість за його доставку. Щоб уникнути таких ситуацій, слід уважно заповнювати усі реквізити, вказані у квитанції. І пам’ятати: особовий рахунок клієнта – однаковий на обох платіжках, а розрахункові рахунки «Закарпатгаз Збуту» і «Закарпатгазу» – різні», - зазначає начальник відділу продажів фізичним особам «Закарпатгаз Збуту» Олена Токльонок.

Клієнти, які сплачують за отримані послуги через різні платіжні системи, мають вказати не тільки свій особовий рахунок та рахунки, на які підуть кошти, а й своє ім’я, прізвище та адресу.

Тільки у такому разі платіж можна ідентифікувати і зарахувати правильно кошти. Квитанції про оплату потрібно зберігати. Також слід бути уважним, коли оплачуєте квитанцію на пошті або у відділенні банку.

«Уважно звіряйте дані, вказані у квитанції та банківському чеку, не відходячи від каси. Якщо клієнт сплачує через інтернет-банкінг за давно створеним шаблоном, то має перевірити, чи всі поля заповнені коректно», — додає Олена Токльонок.

Слідкувати за станом свого особового рахунку споживачі можуть за допомогою онлайн-сервісів «Закарпатгаз Збуту»: в особистому кабінеті на сайті 104.ua, за допомогою мобільних додатків 104Mobile для Android та iPhone та чат-боту «7104ua» у Viber.

17:43 / 24 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події