«Закарпатгаз Збут» стабільно постачає газ після відміни ПСО

Після скасування ПСО ТОВ «Закарпатгаз Збут» продовжує безперебійну подачу блакитного палива всім категоріям споживачів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

З 1 серпня Кабінет міністрів скасував дію положення про покладання спеціальних обов’язків (ПСО) на постачальників газу. Це означає, що держава більше не регулює ціну блакитного палива для населення.

Надалі кожен постачальник самостійно формує ресурс газу та встановлює ціну з врахуванням ринкових факторів та походження ресурсу. «Не зовсім вірно називати відміну ПСО відкриттям ринку газу. Його було відкрито ще 2015 року з прийняттям Закону України «Про ринок природного газу. З травня 2019р ціна газу змінюється щомісяця. У червні ціна газу для населення досягла свого історичного мінімуму, а вже з липня вона почала зростати. Ціни в Україні відображають і тенденції на світовому та європейському ринках газу, де з наближенням опалювального сезону вартість газу зростає. Аби в ринкових умовах ціну визначала прозора конкурентна боротьба, після відміни ПСО дуже важливо аби Держава забезпечила рівний доступ усіх постачальників до ресурсу «Укргазвидобування»», – розповіла директор «Закарпатгаз Збуту» Вікторія Томинець.

За її словами, наразі на енергетичному ринку держави налічується понад 700 ліцензованих постачальників блакитного палива. Проте лише кілька десятків з них мають досвід роботи з населенням, а розвинену мережу центрів обслуговування клієнтів і необхідні онлайн сервіси – одиниці.

11:20 / 13 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події