«Західнадрасервіс» отримала приплив газу з нового продуктивного горизонту на Рудниківському родовищі

Група компаній «Західнадрасервіс» (далі компанія)  відкрила другий продуктивний горизонт на Рудниківському газовому родовищі.

Про такі хороші новини напередодні дня Геолога, повідомили ExPro керівництво компанії.

Як повідомляється, за результатами випробування під час буріння у відкритому стволі в розвідувальній свердловині №6 Рудниківського родовища, було отримано приплив газу з Сарматських відкладів. В компанії зазначають, що є надія, отримання промислового припливу, потенціно до 20тис куб м на добу. Що дасть змогу наростити ресурсну базу.

Також в компанії повідомили, що перший газоносний об’єкт був відкритий свердловиною №3 зазначеного родовища у відкладах верхньої крейди (у 2019р).

Довідка ExРro:

Група компаній «Західнадрасервіс» (належить Зиновію Козицькому) займається розвідкою, бурінням та видобутком нафти і природнього газу і є найбільшою приватною газовидобувною компанією Західної України. У 2019р компанія збільшила газовидобуток на рекордних 65% - до 90 млн куб м. Група об'єднує сім сервісних та видобувних компаній компаній - ТОВ «Західнадрасервіс», ПП «Нордік», ПП «Проект-Буд», ТОВ «Укрспецзамовлення», ТОВ «Бурова компанія Горизонти», ТОВ «Георозвідка», ТОВ «Нордік-Буд».

18:14 / 3 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події