За спожитий газ клієнти «Волиньгаз Збуту» боргують майже 0,5 млрд грн

Станом на 1 лютого 2020р побутові споживачі Волині заборгували ТОВ «Волиньгаз Збут» 500 млн грн, найбільші неплатежі за газ у Луцьку, та серед отримувачів вже монетизованих субсидій.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Коштами, які «Волиньгаз Збут» отримує від клієнтів, компанія розраховується з оптовим постачальником НАК «Нафтогаз України» та іншими учасниками ринку. Відтак, від стану розрахунків споживачів за використаний газ залежить стабільність газопостачання області.

«Найбільші борги за спожитий газ мають мешканці Луцька – біля 190 млн грн. Ми звертаємось до наших клієнтів та закликаємо вчасно розраховуватись за спожите блакитне паливо. Якщо є необхідність, боржники можуть укласти договір на реструктуризацію з нашою компанією. В такому випадку оплата здійснюється частинами і лише в такому випадку можна уникнути відключення газопостачання», - зазначає директор «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Сплачуючи вчасно за спожитий газ, споживачі можуть оформити державну допомогу на призначення субсидій та пільг. Тому «Волиньгаз збут» рекомендує розраховуватись за надані послуги та гарантовано забезпечити собі безперебійне постачання газу.

В іншому випадку, якщо волиняни боргують, то можуть залишитись без державної допомоги. Задля взаєморозуміння та співпраці між клієнтами та газопостачальною організацією, є можливість оформити договір реструктуризації.

Такий варіант дає можливість для споживачів посильно та рівними частинами погасити борг за використаний природний газ.

Також, якщо є договір реструктуризації заборгованості, споживачі можуть звертатися в управління соціального захисту населення для оформлення державної допомоги.

Щоб укласти договір реструктуризації боргу, клієнтам необхідно звернутися до «Волиньгаз Збуту» та надати паспорт власника (або особи, котра уклала заяву приєднання до умов типового договору на постачання природного газу), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, довідку про склад сім’ї та довідку, що підтверджує неплатоспроможність споживача та членів його сім’ї.

18:10 / 24 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події