За період карантину «Сумигаз» пошив 102 тис захисних масок та 4 тис комбінезонів для газовиків

За період карантину АТ «Сумигаз» виготовило 102,2 тис захисних масок та 4 тисячі комбінезонів для газовиків.

Про це йдеться в повідомленні компанії. Півроку тому RGC Production запустили на базі АТ «Сумигаз» швейне виробництво. Нині виробничі площі розширили для виготовлення зимових комплектів форми та захисних рукавичок.

Виробничий простір на тисячі квадратних метрів укомплектований 56 одиницями найкращого в Україні обладнання. Швейні й розкрійні, вишивальні машини максимально автоматизовані, що впливає на час виготовлення форми та її якість.

«Розпочинався проект з мінімальних партій, елементарних деталей, малої кількості обладнання і невеликої кількості персоналу. Півроку тому у швейній майстерні працювало 32 людей, а сьогодні ми виросли до колективу з 81-го працівника. Розширили лінійку моделей», - говорить Олександр Волович, керівник проекту RGCProduction.

Від початку пандемії швейне виробництво перепрофілювали на виготовлення 102,2 тис захисних масок та 4 тис комбінезонів для газовиків з усієї України.

Після виконання спецзамовлення, не просто повернулись до відшиву уніформи, а розширили асортимент та виробничі площі. В асортименті компанії спеціалізований одяг: від бавовняних футболок, спеціальних захисних костюмів зварювальників до комплектів зимового одягу із зимовою курткою, брюками або напівкомбінезоном.

Руки працівників експлуатаційних служб також мають бути надійно захищені від механічних пошкоджень. Тому виробничі потужності незабаром поповняться 10 в’язальними машинами. Які виготовлятимуть рукавички зі швидкістю 100 пар за годину.

Швейний підрозділ RGC Production розпочав свою роботу в грудні 2019 року. На виробництві здійснюється пошиття спецодягу для фахівців газорозподільних компаній України.

Продукція адаптована під конкретні служби в залежності від особливостей їх діяльності. Швейне виробництво RGC Production укомплектоване 40 одиницямм універсального та 16 одиницями спеціалізованого швейного обладнання.

Потужність - понад 30 тисяч одиниць різноманітного спецодягу на рік.

12:55 / 23 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події