З активів «Газпрому» в Англії, Уельсі, Нідерландах, Люксембурзі знято арешти, накладені за вимогою «Нафтогазу»

Арешти активів АТ «Газпром» у Англії і Уельсі, Нідерландах і Люксембурзі, накладені за позовами НАК «Нафтогаз України» знято, говориться у повідомленні ПАТ «Газпром».

У Великобританії зобов'язання (undertakings) «Газпрому» щодо операторів South Stream Transport B.V. і Blue Stream Pipeline Company B.V. були припинені наказом суду в Англії від 14 січня 2020р.

Крім того, адвокати «Нафтогазу» 10 січня повідомили «Газпрому» про зняття арештів в Нідерландах. «Газпром» також повідомив, що 11 січня підписав із «Нафтогазом» акти про відкликання вимоги щодо арештів активів в Люксембурзі.

У Нафтогазі пояснили, що арешти накладалися на активи «Газпрому» в різних юрисдикціях, аби примусити його заплатити борг за рішенням Стокгольмського арбітражу. «Ми отримали $2,9 млрд грошима від «Газпрому» 27 грудня 2019р. Борг стягнуто» , - підкреслили у компанії.

19:19 / 20 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події