ЮУАЕС на енергоблоці №2 замінила російське ядерне паливо на американське Westinghouse

Южно-Українська АЕС 28 червня на енергоблоці №2 повністю замінила російське ядерне паливо на американське від компанії Westinghouse, таким чином вже два із трьох блоків станції працюють на паливі Westinghouse.

Про це 30 червня повідомив прес-центр ДП «НАЕК «Енергоатом».

«На другому енергоблоці Южно-Української АЕС 28 червня - завершився важливий і значущий етап робіт: до активної зони блока під час планово-попереджувального ремонту завантажено 163 паливні збірки модифікованої конструкції (ТВЗ-WR). Таким чином уже два «мільйонники» на южно-українському майданчику працюють виключно на цьому паливі (третій енергоблок було повністю завантажено паливом Westinghouse в липні 2018 року)», - йдеться у повідомленні.

В «Енергоатомі» зауважили, що сьогодні паливо Westinghouse експлуатується на 2-х южно-українських і 4-х запорізьких атомних енергоблоках. Повністю американським паливом завантажені на сьогодні ативні блоки трьох енергоблоків (№2 і 3 ЮУАЕС та №5 ЗАЕС).

Також в компанії нагадали, що проект кваліфікації ядерного палива в Україні розпочався з експлуатації шести дослідних касет на третьому енергоблоці Южно-Української АЕС, а у 2008р було підписано комерційний контракт з компанією «Westinghouse». Під час впровадження палива Westinghouse на українських атомних станціях воно було конструктивно допрацьовано та модернізовано.

10:59 / 30 червня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події