«Юсенко Україна» продає обсадні труби, ТНК та оснастку обсадних колон

Дочірнє підприємство «Юсенко Україна», що входить у групу Cadogan Petroleum, оголосило тендер з продажу обсадних, насосно-компресорних труб та оснастки обсадних колон.

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 12 серпня 2019р в системі публічних закупівель Smarttender.

Згідно повідомлення компанії було оголошено наступні тендкри:

  • 1. Обсадні, насосно-компресорні труби, патрубки перехідники з початковою вартістю 825 тис грн (без ПДВ).

Інформація (перелік, вартість і кількість) щодо предмету закупівлі наведена в таблиці.

Детальніше ознайомитись з умовами тендера, та подати комерційну пропозицію можна на електронній торговій площадці Smarttender.

  • 2. Оснастка обсадних колон з початковою вартістю 113 тис грн (без ПДВ). Інформація (перелік, вартість і кількість) щодо предмету закупівлі наведена в таблиці/

 

Детальніше ознайомитись з умовами даного тендера, та подати комерційну пропозицію можна на електронній торговій площадці Smarttender.

Термін поставки товарів по обом тендерам – з 19 серпня - 23 серпня 2019р.

 До участі в торгах запрошуються фізичні особи-підприємці та юридичні особи. Комерційна пропозиція може бути подана до 16 серпня 2019р організаціями, зареєстрованими в системі Smarttender.

Довідка Expro:

Cadogan Petroleum – британська незалежна нафтогазова компанія, що котирується на Лондонській фондовій біржі та працює в Україні з 2006р. Поточна виробнича діяльність компаній групи Cadogan зосереджена на Монастирецькій і Бітлянській ділянках Передкарпатського прогину, що розташовані у Львівській області через компанії: ТОВ «Юсенко Надра» та дочірнє підприємство «Юсенко Україна» корпорації «Юсенко Інтернешнл Інк».

ДП «Юсенко Україна» корпорації «Юсенко Інтернешнл Інк» - керівник: Андрій Левицький; засновник: Кадоган Бітлянське Б.В.(Нідерланди) з статутним внеском в розмірі 347 млн грн (100% акцій).

09:00 / 14 серпня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події