«Юноліт Ойл» Фукса відмовилася від позову до Держгеонадр про розширення Фльорівсько-Ювілейної площі

ТОВ «Юноліт Ойл» 12 січня 2021р направило до Шостого апеляційного адміністративного суду клопотання про закриття провадження у справі за позовом до Державної служби геології та надр України (Держгеонадр) щодо розширення меж Фльорівсько-Ювілейної площі. В обґрунтування зазначеної заяви «Юноліт Ойл» вказує, що в нього відпала необхідність у подальшому розгляді цієї справи у зв’язку з новою стратегією господарської діяльності. Суд прийняв відмову компанії від позову та закрив провадження у справі.

Нагадаємо, «Юноліт Ойл» звернулося до суду з адміністративним позовом до Держгеонадр, у якому просило суд визнати протиправною бездіяльність Держгеонадр щодо неприйняття рішення з приводу заяви «Юноліт Ойл» про розширення меж раніше наданої у користування площі ділянки надр Фльорівсько-Ювілейної площі. Також компанія просила суд зобов’язати Держгеонадр видати «Юноліт Ойл» спецдозвіл на користування надрами Фльорівсько-Ювілейної площі на геологічне вивчення нафтогазоносних, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ з подальшим видобуванням нафти, газу.

Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 12 жовтня 2020р адміністративний позов задоволено повністю.

Не погоджуючись з таким рішенням суду, Держгеонадра і ТОВ «Нафтогазгеорозвідка» подали апеляційні скарги, в яких просять його скасувати та відмовити в задоволення позову повністю. Держгеонадра вказує, що в рамках кримінального провадження на Фльорівсько-Ювілейну площу на території Котелевського, Полтавського та Чутівського районів Полтавської області накладено арешт, яким, зокрема заборонено Держгеонадрам вчиняти дії щодо внесення змін (у тому числі зміни власника чи користувача) та переоформлення спецдозволів на користування надрами.

«Нафтогазгеорозвідка» у своїй апеляції стверджує, що цей спір стосується розширення «Юноліт Ойл» меж раніше наданої ділянки надр, яке відбуватиметься за рахунок ділянки надр Будищансько-Чутівської площі, що перебуває у користуванні «Нафтогазгеорозвідки». При цьому, «Нафтогазгеорозвідка» вказує, що він здобув відповідне право користування за результатами аукціону 07.10.2020р.

За даними ЗМІ, «Юноліт Ойл» пов’язана з діяльністю бізнесмена Павла Фукса. Керівник компанії - Марія Мартиненко і один із засновників - ТОВ «Авант Трейд Лімітед». Основний вид діяльності компанії - розвідувальне буріння.

Детальніше про основні судові справи читайте у ExPro Gas&Oil Weekly.

10:02 / 26 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події