«Юнайтед Енерджі» переплатило «Центренерго» 150 млн грн – заява компанії

ТОВ «Юнайтед Енерджі» переплатило ПАТ «Центренерго» 150 млн грн за електроенергію з 1 січня 2021р, на фоні обмеження постачання е/е з боку генеруючої компанії та інформації про борг у 725 млн грн з боку «Юнайтед Енерджі».

Про це 5 березня повідомив Павло Явтушенко, заступник директора з комерційних питань «Юнайтед Енерджі», під час онлайн-зустрічі Energy Club.

«Що стосується заборгованості станом на 5 березня, то за даними нашої компанії, у нас переплата на користь «Центренерго» близько 150 млн грн. В силу того, що за відповідний період, компанією «Центренерго» не були виконані в повному обсязі умови по постачанню електроенергії. І та сума, що зазначена в прес-релізі «Центренерго» (725 млн грн заборгованості «Юнайтед Енерджі» перед генеруючою компанією) мала би місце, якби вони в повному обсязі виконали умови по постачанню електроенергії», - повідомив заступник директора.

За словами Явтушенко компанія «Юнайтед Енерджі» проводила оплати за е/е на рахунки «Центренерго» відповідно до фактичних обсягів відпуску останньої.

При цьому, заступник директора також додав, що за діючими угодами «Центренерго» протягом 1 січня – 31 березня повинна поставити 1,5 ГВт базового наватаження на користь «Юнайтед Енерджі».

Як повідомляло агентство ExPro, 3 березня «Центренерго» у 5 разів обсяг постачання електроенергії «Юнайтед Енерджі» через наявність протермінованої заборгованості у 725 млн грн (за даними держкомпанії).

15:00 / 5 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події