YASNO Efficiency оновила освітлення цеху ММК ім. Ілліча для зниження витрат на е/е до 5 млн грн в рік

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO Efficiency виконала модернізацію системи освітлення цеху холодної прокатки металургійного комбінату ММК ім. Ілліча (м. Маріуполь), що дозволить знизити витрати на електроенергію на 5 млн грн в рік (на 3 млн кВт-год). Про це 6 липня повідомила прес-служба YASNO.

«Понад 600 енергоефективних стельових LED-світильників підвищили рівень освітленості робочих місць і дозволили знизити витрати на електроенергію на 5 млн грн на рік. Для реалізації проєкту фахівці енергосервісної компанії YASNO Efficiency підібрали спеціальні LED-світильники з урахуванням особливостей технологічних процесів цеху», - йдеться у повідомленні.

За даними прес-центру, в цеху холодної прокатки змінюється рівень кислотності через процедуру травлення металу, ці особливості були враховані при виборі світильного обладнання. Також були встановлені акумуляторні батареї для забезпечення безперебійного електропостачання.

Наступний проект YASNO Efficiency на комбінаті – це встановлення нових 1400 LED-світильників в приміщенні аглофабрики. Додаткова економія електроенергії складе понад 4,5 млн кВт∙год на суму близько 7,6 млн грн на рік.

«Модернізація освітлення відіграє важливу роль у поліпшенні умов праці та підвищення рівня безпеки на робочих місцях, а також дає можливість спрямувати зекономлені кошти на розвиток підприємства. Ми оцінили ефект від раніше реалізованих проєктів з енергоефективності і готові рухатися далі», — зазначив генеральний директор ММК імені Ілліча Тарас Шевченко.

«Додатковим ефектом проєктів з енергоефективності є підвищення промислової безпеки, комфорт для співробітників, поліпшення екологічних показників. В результаті реалізації шести енергоефективних проєктів на ММК імені Ілліча економія ресурсів на комбінаті склала близько 60 млн грн на рік», - повідомив директор YASNO Efficiency Сергій Чулков.

Всього YASNO Efficiency реалізував на ММК імені Ілліча 6 енергозберігаючих проєктів. У двох листопрокатних цехах, киснево-конвертерному цеху і холодної прокатки провели модернізацію освітлення. Ще два проєкти стосувалися реконструкції компресорної та заміни газових пальників на аглофабриці.

12:43 / 6 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події