YASNO E-mobility встановила швидкісну зарядну станцію потужністю 50 кВт на АЗС в Києві

Мережа зарядних станцій YASNO E-mobility, яка входить до складу постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO (енергохолдинг ДТЕК), підключила до мережі першу партнерську швидкісну зарядну станцію потужністю 50 кВт у співпраці з компанією-постачальником обладнання «Вектор-ВС» на АЗС Glusko в м. Київ. Про це 23 жовтня повідомив прес-центр YASNO.

Зарядна станція розташована на АЗС за адресою: м. Київ, вул. Романа Шухевича, 9. Зарядна станція іспанського виробництва компанії Ingeteam має потужність 50 кВт (постійний струм) та 43 кВт (змінний струм), що дозволяє заряджати 2 автомобілі одночасно. Компанія YASNO взяла на себе управління партнерською зарядкою: ведення операційної діяльності, надання послуг контакт-центру, ведення статистики, проведення платежів.

«Зарядна інфраструктура в Україні розвивається динамічно, але не вистачає саме швидких зарядних станцій, здатних зарядити електромобіль за 15-20 хвилин. Ми прагнемо розвивати, в першу чергу, цей напрямок, в тому числі і в партнерстві. На Троєщині в ТРЦ «Район» уже два роки працює і користується популярністю власна станція YASNO E-mobility 50 кВт. Партнерська станція дасть автомобілістам додаткову можливість вибору, де заряджатися. До нашої мережі, аналогічним чином, можуть приєднатися і пристрої потужністю 4,6-22 кВт. Головна умова – сертифіковане обладнання і установка в зручному місці, де є доступ для інших користувачів», – розповів керівник напрямку YASNO E-mobility Ігор Ковальов.

За даними прес-центру, постачальник YASNO протягом 2 років інвестував понад 30 млн грн у мережу з 23 швидких зарядних станцій потужністю 50 кВт. Станції розташовані в Києві та на автошляхах до Одеси, Львова та Полтави.

17:07 / 23 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події