Японія планує стати вуглецево-нейтральною до 2050 р

Уряд Японії планує скоротити викиди парникових газів країни до нуля до 2050р, та наздогнати в цих планах Європейський союз.

Про це 21 жовтня повідомило інформаційне агентство Nikkei.

«Нова ціль, яка повинна бути оголошена у промові перед парламентарями наступного тижня прем'єр-міністром Йошіхіде Сугою, означає, що Японія нарешті наздожене Європейський Союз, який поставив таку ж саму мету минулого року. Очікується, що компанії в таких галузях, як електроенергетика, автовиробництво та металургія, вживатимуть суворих заходів, щоб виконати міжнародні обіцянки», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, Уряд планує прийняти конкретні заходи, такі як сприяння відновлюваній енергетиці.

Раніше японський уряд ставив за мету скоротити викиди на 80% до 2050 року і заявляв, що вони стануть «практично нульовими» у другій половині нинішнього століття «настільки скоро, наскільки можливо».

Чинний план передбачає, що до 2030 фіскального року виробництво електроенергії на АЕС становитиме від 20% до 22%, в свою чергу СЕС та ВЕС генеруватимуть від 22% до 24%, тоді як 56% надходитиме від теплової генерації, що працює на вугіллі або скрапленому газу.

Як повідомляло агентство ExPro, 22 вересня 2020р президент Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін на Генеральній асамблеї ООН повідомив, що Китай планує досягти вуглецевої нейтральності до 2060 року.

«Паризька Угода про зміну клімату визначає світовий курс на перехід до зеленого і низьковуглецевого розвитку», - сказав Сі Цзіньпін.

В грудні 2019р, в рамках Європейської зеленої угоди, лідери країн ЄС домовилися досягти нульового рівня викидів вуглецю в атмосферу до 2050 року, але з угоди була виключена Польща, адже її економіка сильно залежить від вугілля. За попередніми оцінками, Польщі необхідно витратити від €700 до €900 млрд (від $780 млрд до $1 трлн) для досягнення нульових викидів.

14:06 / 23 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події