Я не готовий приїжджати в Україну поки голова ОП керує судовою системою, - Вовк

Оголошений в розшук екс-голова НКРЕКП Дмитро Вовк, на своїй сторінці Facebook, повідомив, що не готовий приїжджати в Україну поки голова Офісу президента Андрій Богдан керує судовою системою.

«Я не готовий приїжджати поки голова офісу президента керує НАБУ, САП та судовою системою. При президенті Зеленському в суди дзвонять інші люди. І Коломойському, схоже, це дуже подобається. У мене немає «баришивських» чи «солом’янських» судів, немає такого «Богдана» чи «Ситника», - заявив Вовк.

Він вважає, що краще перебувати в країні, де закон і право не порожній звук.

«Я б з задоволенням прибув на суд. Але не готовий брати участі в судилищі», - уточнив Вовк.

Також екс-голова НКРЕКП процитував бізнесмена Ігоря Коломойського, який також раніше заявляв, що судова гілка влади керується з Адміністрації президента Петра Порошенка.

Як повідомляв ExPro, Національне антикорупційне бюро (НАБУ) оголосило в розшук колишнього голову НКРЕКП Вовка, якому заочно вручили підозру у причетності до нанесення 18,86 млрд грн збитків від впровадження формули «Роттердам+». В свою чергу, Вовк заявив, що дії НАБУ є абсурдними та мають політичний характер.

8 серпня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом САП за підтримки СБУ повідомили 6 особам, причетним до запровадження формули «Роттердам+», про підозру у вчиненні дій, в результаті яких споживачам електроенергії було завдано, за оцінками слідства, 18,87 млрд грн збитків. Йдеться про: екс-голову НКРЕКП Дмитра Вовка; чинного директора ДП «Оператор ринку» Володимира Євдокімов (екс-члена НКРЕКП); заступнику начальника управління енергоринку НКРЕКП Володимиру Бутовському та начальнику відділу цього управління Тарасу Ревенку; раднику генерального директора ТОВ «ДТЕК Східенерго», екс-голові Ради ОРЕ Борису Лісовому та гендиректору «ДТЕК Мережі» Івану Гелюху.


Підписуйтесь на нашу Facebook сторінку: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

14:46 / 19 серпня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події