Westinghouse доставила ядерне паливо для енергоблоку №3 РАЕС

Американська компанія Westinghouse доставила 42 касети з ядерним паливом для енергоблоку №3 (ВВЕР 1000) Рівненської АЕС, які будуть завантажені у реактор в 2022р.

Про це 21 липня повідомив прес-центр компанії.

«На третьому енергоблоці Рівненської АЕС триває процедура вхідного контролю ядерного палива виробництва шведського відділення американської компанії Westinghouse. Його планують завантажити до активної зони реактора 2022 року – під час наступного планово-попереджувального ремонту (ППР).

При цьому в компанії повідомили, що 42 касети з ядерним паливом Westinghouse у 7 стандартизованих контейнерах ISО прибули на промисловий майданчик РАЕС, де фахівці здійснюють їх вхідний контроль.

Як зазначає заступник головного інженера РАЕС з ядерної та радіаційної безпеки Дмитро Галкін, перші тепловидільні збірки з цієї партії завантажать до реактора енергоблока №3 РАЕС наступного року:

«Вони будуть експлуатуватися впродовж усієї паливної кампанії. Тобто щороку свіже паливо ТВЗ-WR буде поповнювати активну зону реактора енергоблока №3. Таким чином, за чотири роки вся активна зона реактора буде заповнена паливом Westinghouse, – пояснив Галкін. – Тож з 2025 року енергоблок №3 РАЕС працюватиме цілком на американському ядерному паливі».

В «Енергоатомі» нагадали, що наразі в рамках реалізації Програми диверсифікації ядерного палива для реакторних установок ВВЕР-1000 на паливі Westinghouse працюють 6 із 15 енергоблоків АЕС: енергоблоки №2 і №3 Южно-Української АЕС та чотири енергоблоки Запорізької АЕС.

11:12 / 22 липня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події