Weatherford проведе сервіс бурильних ясів для УГВ на суму 16,2 млн грн

ТОВ «Везерфорд Україна» здобуло перемогу в черговому тендері АТ «Укргазвидобування», на сервісні послуги по інженерному супроводу бурильних ясів з ціновою пропозицією 16,2 млн грн. Строк надання послуг – до  30 грудня 2020.

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 10 січня, в системі публічних закупівель Prozorro.

В аукціоні брала участь тільки одна компанія. З протоколу розкриття засідання тендерного комітету АТ «Укргазвидобування» відомо, що 4 січня 2019 було ухвалено прийняти пропозицію компанії «Везерфорд Україна» за відсутності конкуренції та альтернативи. Тут же і постановили  укласти договір з компанією, пропозиція якої була єдиною і відповідала критеріям оцінки учасника процедури закупівлі.

В технічному завданні тендеру вказано, що інженерні роботи плануються по 13-ти буровим ясам трьох типів модифікацій.

Обсяг послуг 

Найменування послуг К-ть ясів,(шт) К-ть інспекцій тех. обслуговування
1 Сервіс по інженерному супроводу бурових ясів діаметром 203 мм 5 56
2 Сервіс по інженерному супроводу бурових ясів діаметром 165-172 мм 5 56
3 Сервіс по інженерному супроводу бурових ясів діаметром 121 мм 3 38

Довідка Expro:

ТОВ «Везерфорд Україна» (керівник: Рудевич Наталія, засновники: «Везерфорд Глобал Продактс Лімітед» та «Лінкбірд Лімітед») є представник «великої четвірки» провідних світових сервісних компаній в нафтогазовій промисловості - Weatherford International. ТОВ «Везерфорд Україна» є переможцем 60 державних закупівель «Укргазвидобування» що опубліковані на Prozorro загальною сумою понад 1 млрд грн.

11:30 / 11 січня, 2019