Weatherford проведе реєстрування свердловинних параметрів для УГВ за 15,7 млн грн

ТОВ «Везерфорд Україна» здобуло перемогу в тендері АТ «Укргазвидобування», на послуги з реєстрування свердловинних параметрів, а саме визначення петрофізичних параметрів пластів за даними спеціальних досліджень у свердловинах ГПУ «Полтавагазвидобування» вартістю 15,7 млн грн

Строк надання послуг – до  31 грудня 2019. Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 7 лютого, в системі публічних закупівель Prozorro.

В аукціоні брали участь наступні компанії:

Учасник аукціону Остаточна пропозиція Рішення
1 ТОВ «Везерфорд Україна» 15 698 760,00 переможець
2 ТОВ «Гео-Дельта-КБ» 17 173 500,00 -
3 Oil Star LTD 17 230 000,00 -

З технічного завдання тендеру «Укргазвидобування» основною метою виконання робіт по дпному тендеру є нарощування ресурсної бази вуглеводнів шляхом виявлення потенційних та пропущених продуктивних інтервалів, визначення літології пластів та кількісна оцінка їх колекторських властивостей.

Виконання спеціальних геофізичних досліджень у свердловинах повинне забезпечити вирішення наступних геологічних задач:

  • літологічне розчленування розрізу;
  • визначення коефіцієнту пористості порід;
  • визначення коефіцієнтів поточної та залишкової нафтогазонасиченості пласта; - якісна оцінка фільтраційно
  • ємнісних властивостей;
  • оцінка ступеню забруднення присвердловинної зони;
  • створення літологічної та флюїдної моделі розрізу свердловини;
  • виявлення пропущених і потенційно продуктивних інтервалів.

Довідка Expro:

ТОВ «Везерфорд Україна» (керівник: Рудевич Наталія, засновники: «Везерфорд Глобал Продактс Лімітед» та «Лінкбірд Лімітед») є представник «великої четвірки» провідних світових сервісних компаній в нафтогазовій промисловості - Weatherford International. ТОВ «Везерфорд Україна» є переможцем 64 державних закупівель «Укргазвидобування» що опубліковані на Prozorro загальною сумою понад 1.1 млрд грн.

 

16:13 / 7 лютого, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події