Weatherford International планує повернення на біржу

Міжнародна сервісна компанія Weatherford International PLC (штаб-квартира в Женеві), яка почала процес банкрутства, планує повернутися на фондовий ринок після завершення відповідних процедур.

Про це йдеться у повідомленні Wall Street Journal, яке опубліковане 2 липня 2019р.  

На судових слуханнях представники компанії Weatherford, повідомляють про те, що після виходу з банкрутства проведуть лістинг на Nasdaq, а також планують володіти акціями реорганізованої компанії, які будуть торгуватися на фондовому ринку Nasdaq, Нью-Йоркській фондовій біржі або іншій національній біржі.

Нагадаємо, що в середині травня NYSE призупинила торги акціями Weatherford і почала процедуру делістингу акцій через їх низьку ціну. Після цього акції стали торгуватися в позабіржовій системі.

Згідно плану реорганізації Weatherford, схвалення якого компанія очікує від суду у справах про банкрутство США в Х'юстоні до середини вересня 2019р, передбачається зниження боргу з $ 8,3 млрд до $ 2,5 млрд. Власники облігацій очікують їх конвертації в акції компанії. Власники бондів отримають майже весь капітал реорганізованої компанії в разі схвалення плану реструктуризації. Майже 80% власників облігацій схвалили запропоновану схему реструктуризації, і поки що ніхто не проголосував проти.  

Також у газеті Wall Street Journal повідомляється, що акції існуючої компанії будуть анульовані, хоча нинішні акціонери можуть отримати 1% нового капіталу, а також трирічні варранти (сертифікат на покупку цінних паперів за встановленою - ІФ), що дасть змогу купити 10% звичайних акцій реорганізованої структури.

Довідка Expro:

Weatherford International plc - швейцарська багатонаціональна нафтопромислова компанія, що надає технологічні рішення та послуги для бурових і виробничих секторів нафтогазової галузі, та є однією з п'яти найбільших нафтосервісних компаній в світі.

16:07 / 11 липня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події