«Віва Експлорейшн» розпочала ремонт свердловин на Старомізунській площі

ТОВ «Віва Експорейшн» розпочало ремонт однієї з 8-ми запланованих свердловин на Старомізунській площі. Про це повідомляє на сторінці у мережі Facebook Витвицька об’єднана територіальна громада (ОТГ), де відбуваються зазначені роботи, та підтвердиви в компанії.

Як повідомлялось раніше, у січні цього року, «Віва Експорейшн» опублікувала в реєстрі ОВД намір відновлення свердловин №66-Витвицька, №67-Витвицька, №7-Вигода-Витвицька, №9-ВигодаВитвицька, №10-Вигода-Витвицька, №76-Вигода-Витвицька, №1-Лужанська, №2-Лужанська Старомізунської площі, що на Івано-Франківщині.

За висновком з ОВД з дозволом на зазначену діяльність від 24 червня 2020р, видобуток вуглеводнів з свердловин які планують відновити, підлягає додатковій процедурі оцінки впливу на довкілля.

Довідка ExPro:

ТОВ «Віва експорейшн» (керівник та бенефіціар: Сергій Думенко, засновник: Надрекса Холдінг Лімітед (Кіпр) приватна видобувна компанія, яка володіє ліцензією на геологічне вивчення у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти, газу природного та конденсату на Старомізунській площі терміном дії до 2033р.

15:52 / 8 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події