Вугільна енергетика буде скорочуватися, але треба проводити зважену політику - Буславець

Міністерство енергетики націлене на проведення зваженої та поступової політики у сфері вугільної галузі та теплової енергетики, при цьому відомство визнає, що частка вугільної енергетики буде еволюційно скорочуватися. Про це 17 вересня повідомила т. в. о. міністра енергетики Ольга Буславець під час 11-го Енергетичного дня, який провело Європейсько-Українське енергетичне агентство.

«Ми повинні як країна виходити з реалій стану економіки і ресурсів… Ми націлені на поступове скорочення використання теплової генерації і вугілля, але це потрібно робити зважено, системно», - сказала вона, додавши, що міністерство вже розробило Концепцію реформування вугільної галузі, яка передбачає розвиток вугледобувних регіонів та дає бачення для їх жителів подальшого майбутнього цих регіонів.

За словами Буславець, наприклад, Німеччина вже біля 40 років проводить процес закриття вугледобувних шахт.

«Ми як країна повинні виважено формувати свою політику і використовувати той ресурс, який у нас є. Звичайно, теплова генерація буде еволюційно скорочуватися, ми це сьогодні опрацьовуємо, актуалізуючи «Енергетичну стратегію України до 2035р», - додала Буславець.

Як повідомляло агентство ExPro, нещодавно Міненерго опублікувало оцінку, згідно якої вугілля в енергетичному балансі буде ще потрібно 15-20 років для забезпечення попиту на електроенергію в Україні.

10:51 / 17 вересня 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події