Вітренко продовжує бути на посаді в.о. Міністра енергетики

Діючий виконуючий обов’язки міністра енергетики Юрій Вітренко продовжує працювати на посаді очільника Міненерго, та готується до нового закордонного візиту разом з Президентом України.

Про це 8 квітня повідомив прес-центр профільного відомства.

« Наразі я продовжую виконувати обов‘язки Міністра енергетики і готуюся до поїздки у складі офіційної української делегації в рамках закордонного візиту Президента України, який заплановано на найближчі дні», - прокоментував багаточисленні запити медіа Юрій Вітренко.

Він також зауважив, що чутки про нарікання з боку Уряду, Офісу Президента, міжнародних партнерів на роботу Міністерства енергетики під його головуванням носять маніпулятивний характер.

«У нас вистачає зовнішніх загроз, для ефективної боротьби з якими потрібна командна робота органів державної влади, і на посаді виконувача обов’язків Міністра енергетики я докладаю зусилля саме для цього», - сказав він.

Як зазначається, 6 квітня Вітренко тільки повернувся із закордонного візиту в Катар.

Довідка ExPro, за останні декілька днів, деякі ЗМІ (з посиланням на власні джерела) повідомляли про звільнення Юрія Вітренка з посади в.о. міністра енергетики, за власним бажанням. 

11:08 / 8 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події