Віталій Пахомов став директором з персоналу в «Інтерпайп»

Директором з персоналу української промислової компанії «Інтерпайп» призначено Віталія Пахомова. До роботи на новій посаді пан Пахомов приступив з 6 квітня 2021 року, повідомили в пресслужбі.

Віталій Пахомов володіє більш ніж 20-річним досвідом в сфері управління персоналом у великих виробничих компаніях.

З 2019р до приходу в «Інтерпайп» Віталій займав посаду директора з персоналу державного концерну «Укроборонпром» (чисельністю персоналу оборонно-промислового комплексу близько 68 тис). Де відповідав за впровадження і підвищення ефективності HR-процесів та зміну організаційної структури в рамках трансформації концерну.

Крім того, пан Пахомов більше 10 років керував службами з управління персоналом на активах компанії «Метінвест».

Віталій Пахомов отримав диплом Київського національного економічного університету за напрямом «Маркетинг», та British Open University (Великобританія) за фахом «Менеджмент», а також закінчив бізнес-школу Університету Йорка (York University, Канада) і програму з управління персоналом Університету Брендона (University of Manitoba, Канада).

13:29 / 8 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події