«Волиньгаз Збут» постачатиме комерційним споживачам не лише газ, а й електроенергію

У липні 2020р ТОВ «Волиньгаз Збут» отримав ліцензію на постачання електроенергії.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Рішення про видачу ліцензії ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Тож тепер компанія постачатиме юридичним особам та фізичним особам-підприємцям не лише газ, а й електричну енергію.

Ринок електроенергії в Україні почав функціонувати з 1 липня 2019р. Він передбачає ринкові механізми формування ціни та конкурентне середовище. Якщо раніше представники бізнесу купляли електроенергію лише в обленерго, то зараз можуть вільно обирати будь-якого зручного постачальника.

Що стосується обленерго, то їх розділили за загальною схемою: оператор системи розподілу і компанія-постачальник.

«Наш досвід у сфері постачання енергоресурсів дозволяє впевнено виходити на ринок з новим продуктом – електроенергією. Індивідуальне формування ціни та графіку оплати, відсутність штрафів за небаланси, персональний менеджер для кожного клієнта. Це те, що ми пропонуємо власникам малого і середнього бізнесу, підприємствам та організаціям не тільки Волинської області, а й всієї України», – зазначає директор «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Інформацію про умови придбання електроенергії можна прочитати на сайті організації.

Для обговорення деталей співпраці та укладання договору з «Волиньгаз Збут» на постачання електроенергії телефонуйте у відділ продажів юридичним особам: (0332) 27-76-04.

Нагадаємо, що «Волиньгаз Збут» постачає природний газ для фізичних та юридичних осіб, релігійних і бюджетних організацій з 2015р. За цей період компанія зарекомендувала себе як надійний та зручний постачальник блакитного палива.

«Волиньгаз Збут» йде в ногу з часом, розширюючи та удосконалюючи сервіси обслуговування.

15:01 / 29 жовтня 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події