«Волиньгаз» перерахував вартість доставки газу майже 23 тис споживачів

У березні НКРЕКП затвердила мінімальний розмір плати за доставку газу і відповідно до цього рішення, АТ «Волиньгаз» здійснило коригування нарахувань 22,7 тис клієнтам на суму 1,498 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Перерахунок вартості розподілу газу торкнувся нових споживачів, домогосподарств, які споживають газ менше дев’яти місяців, і які не мають історії споживання.

Загалом, розмір встановленого мінімального платежу у Волинській області коливається від 3,5 грн до 28, 52 грн на місяць, в залежності від наявності газового обладнання.

Зокрема, домогосподарство

- з газовою плитою - 3, 5 грн

- з плитою та газовою колонкою - 11, 45 грн

- з автономним опаленням - 28, 52 грн

«Ще в квітні оновлені рахунки отримали 22,7 клієнтів «Волиньгазу». Попри проведений перерахунок та зменшення вартості послуг розподілу на 1,49 млн грн майже 56% споживачів газу, яким зменшено нарахування, продовжують боргувати за надані послуги», - розповідає комерційний директор «Волиньгазу» Андрій Карпомиз.

Клієнти, на яких поширюється дія постанови, і які сплатили за послуги розподілу на початку року можуть не хвилюватися, адже кошти залишилися на особових рахунках і будуть зараховані при розрахунках в наступні місяці. Для цього не потрібно писати окремих заяв та звертатись до контакт-центру.

Для розрахунку мінімальної плати за доставку для домогосподарств НКРЕКП використала діючі норми споживання газу. Вони розраховані на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 № 143 «Питання споживання природного газу». Розмір мінімальної плати для домогосподарств, які використовують газ комплексно, розрахований з середньомісячного обсягу споживання у міжопалювальний період. Раніше для цієї категорії споживачів вартість плати за доставку газу розраховувалась на квадратуру помешкання або будинку.

«Особистий кабінет» на сайті 104.ua та чат-бот 7104UA у Viber - найпопулярніші онлайн-сервіси для передачі показань лічильника та сплати за газ та його доставку.

14:04 / 29 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події