«Вінницягаз Збут» візьме участь у всіх відкритих конкурсах на поставку газу

З початку поточного опалювального періоду ТОВ «Вінницягаз Збут» взяв участь у 85 відкритих торгах із закупівлі газу, що оголосили бюджетні установи та організації Вінниччини.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

До кінця січня компанія подасть свої цінові пропозиції ще 35 бюджетним установам. «Вінницягаз Збут» активно бере участь у конкурентних процедурах на поставку газу, оголошених бюджетними установами та організаціями Вінницької області.

Станом на 20 січня поточного року оголошення про закупівлю газу подали 120 представників бюджетної сфери регіону. Наразі компанія взяла участь у 85 відкритих торгах. 30 установ уже визнали «Вінницягаз Збут» переможцем закупівель та уклали договори про постачання газу.

На стадії укладення ще 20 договорів на постачання енергоресурсу за результатами проведених закупівель.

«З кожним роком на ринку газу зростає конкуренція серед постачальників. Наше підприємство досить впевнено тримає позиції. Цьому сприяє, зокрема, наша активна участь у процедурах закупівель газу за бюджетні кошти», - говорить директор «Вінницягаз Збуту» Василь Сопільник.

До кінця січня 2020 року компанія планує подати свої цінові пропозиції ще 35-ти споживачам бюджетної сфери, які оголосили про закупівлю газу.

14:38 / 23 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події