«Вінницягаз Збут» продовжить постачання газу за регульованими цінами до серпня

1 липня Кабінет Міністрів України продовжив дію Положення про покладення спеціальних обов’язків на постачальників природного газу до серпня 2020 року.

Про це йдеться в повідомленні компанії ТОВ «Вінницягаз Збут».

Це означає, що «Вінницягаз Збут» до 1 серпня продовжить постачати газ населенню та релігійним організаціям Вінниччини за регульованими цінами, на умовах, визначених Урядом та НАК «Нафтогаз України». При цьому ціну газу на липень «Нафтогаз» повідомить після 20 липня.

З 1 липня 2020р в Україні очікували старту вільного ринку газу. Однак, Уряд продовжив повноваження постачальників зі спеціальними обов’язками до 1 серпня.

Це дозволить не допустити зривів у постачанні природного газу, адже наразі все ще залишається невирішеним питання формування ресурсу природного газу для забезпечення потреб населення.

Уряд досі не встановив чітких механізмів, за допомогою яких постачальники природного газу для населення зможуть мати рівний доступ на ринкових умовах до ресурсу АТ «Укргазвидобування».

«Згідно згаданої постанови Уряду ціна на природний газ формується з 1 по 22 число місяця постачання газу. Тобто, ціна природного газу для побутових споживачів у липні сформується до 22 липня», - говорить директор «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

На сьогодні «Вінницягаз Збут» постачає природний газ 461 тис. побутових споживачів і 99 релігійних організацій.

Крім того, нашими клієнтами є майже 5 тис суб’єктів господарювання. За 5 років діяльності компанія зарекомендувала себе як надійного постачальника природного газу в регіоні.

10:12 / 9 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події