«Вінницягаз» забезпечив доставку перших 100 котлів на замовлення клієнтів

Майже 100 газових котлів придбали споживачі газу Вінниччини в АТ «Вінницягаз».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

З початку поточного року компанія надає нову послугу продажу газового обладнання. Особливо вигідне придбання у комплексі з послугами приєднання до мереж чи реконструкції, які уже замовили понад 500 клієнтів.

У 2021р у компанії «Вінницягаз» стартував новий сервіс – індивідуальний підбір газового обладнання та його продаж.

При цьому споживач може одночасно замовити комплексну послугу «Газ під ключ». Послуга з комплексного приєднання включає усі етапи – від подачі заяви, проектування, монтажних робіт - до пуску газу на газові прилади. Це дозволяє споживачу заощадити час та кошти при реалізації нового приєднання до газових мереж чи реконструкції існуючої системи.

«Замовити комплексну послугу заміни газового обладнання, або приєднання до мереж, придбати необхідне обладнання споживачі можуть у центрах обслуговування 104.ua «Клієнтський простір». За чотири місяці поточного року у Вінницькій області персональні менеджери 104.ua «Клієнтських просторів» опрацювали уже понад 800 замовлень. З них майже 400 - на приєднання нових об’єктів до мереж, ще 120 - на реконструкцію існуючих газопроводів, заміну застарілого обладнання на нове, сучасне та енергоефективне», - повідомив директор з капітального будівництва «Вінницягазу» Микола Яременко.

Комплексні послуги газифікації та реконструкції мереж впродовж січня-квітня 2021р уже отримали 211 клієнтів. При цьому споживачі придбали у 104.ua «Клієнтський простір» 280 одиниць газового обладнання.

Зокрема, майже 100 газових котлів від провідних виробників.

Більшість з них придбані забудовниками багатоквартирних будинків та будуть забезпечувати теплом жителів новобудов області. Користуються попитом серед споживачів також газові лічильники, сигналізатори природного та чадного газу, модеми дистанційної передачі даних.

Сертифіковане обладнання, яке відповідає міжнародним стандартам якості, забезпечить споживачам комфорт, безпеку та надійність у користуванні газом. Індивідуально підібрати газове обладнання необхідної потужності допомагають персональні менеджери 104.ua «Клієнтського простору».

18:05 / 7 травня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події