«Вінницягаз» в 2021р інвестує в газові мережі понад 60 млн грн

Обсяг інвестицій в газові мережі Вінниччини у 2021р перевищить 60 млн грн.

Про це йдеться в повідомлення компанії.

Основними статтями витрат стануть заходи з модернізації мереж регіону та споруд на них, електрохімічний захист газопроводів, заміна лічильників та придбання техніки для аварійно-диспетчерської служби компанії.

Напрямки та суми використання коштів для «Вінницягазу» щорічно затверджує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

На 2021р загальна сума інвестицій у мережі Вінницької області та заміну лічильників газу складе понад 60 млн грн.

«Вінницягаз» постійно впроваджує в обслуговуванні газорозподільних мереж новітні технології, встановлює сучасне обладнання. Виконання визначених інвестиційною програмою заходів підвищить надійність та безпеку експлуатації системи газопостачання Вінниччини, забезпечить високу якість надання послуг споживачам», – пояснює технічний директор компанії Ігор Дорошенко.

Так, на виконання плану розвитку підприємства у 2021р «Вінницягаз» спрямує на капітальний ремонт та реконструкцію мереж 13,4 млн грн. Зокрема, будуть замінені 7 ГРП та реконструйовані 11 ШГРП із встановленням натомість сучасних шафових газорозподільних пунктів виробництва Львівського заводу RGC Production.

Майже 2800 будинків отримають нові КБРТ. 2,6 млн грн. заплановані на кільцювання шести газопроводів, заміну пошкоджених ділянок газопроводів та заміну шести спрацьованих засувок різного діаметру по всьому регіону. Крім того, буде проведена реконструкція 34 станцій катодного захисту мереж від корозії на суму 4,9 млн грн.

Для потреб аварійно-диспетчерської служби планується придбання 8 одиниць техніки на суму близько 7 млн грн.

Дана техніка вкрай потрібна підприємству для забезпечення оперативності при локалізації та ліквідації аварійних ситуацій. Інвестиційна програма на поточний рік дозволяє замінити 12,8 тис лічильників газу побутовим споживачам. Це досить близько до фактичної потреби у заміні вузлів обліку, що вибраковуються щороку в процесі державної повірки.

Для порівняння планом розвитку підприємства в минулому році було передбачено заміну лише 7,9 тис приладів.

Увесь комплекс зазначених робіт виконується за рахунок тарифу на послугу розподілу природного газу. Тож для успішної реалізації запланованого важлива вчасна оплата послуг доставки газу клієнтами компанії.

17:35 / 30 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події