«Вінд Солар Енеджі» планує збудувати на Житомирщині ВЕС потужністю 60 МВт

ТОВ «Вінд Солар Енерджі-11» (власники – ТОВ «Вінд Солар Енеджі» та Ельвіра Теслюк, керівник – Володимир Яцюк) планує збудувати вітроелектростанцію «Черняхів» потужністю 60 МВт на території Житомирської обл. Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля.

Згідно повідомлення, станція буде розташована в с. Високе, Черняхівського району, Житомирської обл. Передбачається встановлення 18 вітроенергетичних установок одиничною потужністю 5,6 МВт. Станція буде займати площу 0,8 га, також для її роботи треба буде прокласти 12 км кабелю та 6 км ЛЕП.

16:12 / 12 серпня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події