Виснажені родовища не зможуть зробити прорив у видобутку – Експерт Нафтогазу

Олександр Акульшин, експерт Державної комісії України по запасах корисних копалин, один із керівників Українського нафтогазового інституту, автор понад 30 винаходів та член Експертної ради дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування», розповідає пресслужбі Нафтогазу про необхідність розширення ресурсної вуглеводневої бази.

«Перед нами стоять два головні завдання: втримати наявний рівень видобутку вуглеводнів, застосовуючи передові технології на виснажених родовищах, та працювати над розширенням ресурсної бази шляхом відкриття нових проєктів і роботи на перспективних площах» - зазначив експерт.

На запрошення Групи Нафтогаз у вересні 2020 року Олександр Олексійович приєднався до Експертної ради дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування».

У рубриці GasTalks він поділився знаннями про світовий досвід щодо видобутку вуглеводнів, проєкти, що потрібно запускати в Україні вже зараз, чому Шебелинка потребує особливої уваги фахівців, а також поглядом на природу вуглеводнів. 

«Сьогодні важливим завданням є підтримка поточного рівня видобутку. Якщо за нинішніх умов виснаженості родовищ вдасться зберегти падіння видобутку лише на 5% впродовж найближчих 5 років, я вважаю, що це – прекрасний результат. Але, щоб зростати, потрібно працювати над новими проєктами, зокрема нетрадиційного газу, глибоких горизонтів і освоювати нові площі у Карпатах та Дніпровсько-Донецькій западині», – стверджує Олександр Акульшин,

14:23 / 13 січня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події