Vestas збудує для Vindkraft ВЕС з одиничною потужністю турбіни 4,2 МВт

Датська компанія Vestas уклала контракт з компанією Vindkraft на будівництво у Херсонській області вітроелектростанції «Мирненська» загальною потужністю 164 МВт. Про це йдеться у повідомленні, яке опубліковане на сайті Vestas.

За даними компанії-виконавця, це найбільший на даний момент контракт в Україні.

«Контракт включає постачання, встановлення та введення в експлуатацію 39 вітроенергетичних установок V150 одиничною потужністю 4,2 МВт, а також 20-річне їх обслуговування», - йдеться у повідомленні.

«Розміщуючи наші турбіни V150 - 4,2 МВт, ми забезпечуємо найнижчу вартість енергії, створюючи максимум якості для замовника», - прокоментував укладання контракту президент Vestas Northern and Central Europe Нільс де Баар (Nils de Baar).

Згідно повідомлення, поставки турбін мають розпочатися в третьому кварталі 2019р.

12:19 / 12 червня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події