Відсутність очільника Мінекоенерго є перепоною для «зеленого» енергопереходу України – АПУ

Відсутність Міністра енергетики та захисту довкілля, а також недосконалість законодавства, стане суттєвою перепоною для реалізації проекту Концепції «зеленого» енергетичного переходу України до 2050р, вважають в Комітеті Асоціації правників України (АПУ) з питань енергетики, нафти та газу.

Про це 6 квітня повідомив прес-центр АПУ.

«Недосконалість законодавства та відсутність очільника Міністерства, стане суттєвою перепоною для реалізації проєкту Концепції «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року»,- зазначили в асоціації.

Комітет також, направив відкрите звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля із проханням призначити Міністра енергетики та захисту довкілля України.

Відповідно до повідомлення комітету АПУ, причиною стурбованості правників стала необхідність якнайшвидшого початку роботи над низкою змін до законодавства задля вирішення проблемних питань у сфері відновлювальних джерел енергії.

Зокрема, серед яких у своєму листі юристи нагадали про необхідність внесення змін до постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифу на електроенергію, покладання виконання спеціальних обов’язків на ДП «Гарантований покупець» виключно в частині виплат за «зеленим тарифом» тощо.

12:58 / 7 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події