«Івано-Франківськгаз» вимушений подавати до суду на боржників

З початку 2020 року до суду було передано понад 1 тис справ на клієнтів-боржників ТОВ «Івано-Франківськгаз».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Ще 37 тис клієнтів «Івано-Франківськгазу» отримали досудові повідомлення. До кінця місяця такі попередження отримають ще 8 тис. споживачів. Понад 50% боржників, справи яких передають до суду, одразу сплачують за доставку газу, решта споживачів – у судовому порядку. У разі несплати боргу – їх справи будуть передані до суду.

В «Івано-Франківськгазі» кажуть, до суду передають справи, незалежно від суми заборгованості. Якщо споживач кілька місяців не сплачує за доставку газу і не пише заяву на реструктуризацію боргу – має усі шанси сплачувати рахунки за розподіл газу у судовому порядку.

До прикладу, мешканець с. Гузіїв, Болехівської міської ради сім місяців не сплачував за доставку газу. І попри невелику суму - 1244 грн, його справу було передано до суду.

Судом було задоволено заяву про стягнення боргу із мешканця села Гузіїв, а також зобов’язано сплатити судовий збір.

«Івано-Франківськгаз» змушений подавати справи до суду на боржників. Уже надіслано 37 тис. досудових попереджень про необхідність сплатити за надану послугу. Стягнення боргів у судовому порядку призведе до додаткових фінансових витрат», - говорить комерційний директор «Івано-Франківськгазу» Віктор Кедик.

Окрім боргу, споживачу доведеться сплатити судовий збір – до 2,1 тис грн, а також виконавчий збір -10% від суми заборгованості та можлива заборона виїзду за межі України.

У багатьох випадках сума додаткових витрат перевищить суму, яку споживачеві слід сплатити за послугу з розподілу газу. В газорозподільній компанії рекомендують, не чекати судового рішення та сплачувати за доставку газу вчасно.

Якщо споживач не може вчасно оплатити послуги газорозподільної компанії, він може написати заяву на реструктуризацію боргу.

11:25 / 20 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події