«Івано-Франківськгаз» подає в суд на споживачів-боржників

Понад 17 тис клієнтів АТ «Івано-Франківськгазу» уже отримали досудові повідомлення про заборгованість за доставку газу, ще 4 тис споживачів отримають такі сповіщення найближчим часом.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Мораторію на стягнення боргу у судовому порядку під час карантину — немає. Станом на 6 серпня клієнти «Івано-Франківськгаз» боргують 77 млн грн. Компанія надіслала повідомлення про заборгованість найбільшим боржникам.

Уже підготовлено близько 1000 справ на споживачів для передачі їх у суд. Стягнення боргів у судовому порядку призведе до додаткових фінансових витрат. Окрім боргу, споживачу доведеться сплатити судовий збір.

У багатьох випадках сума додаткових витрат перевищить суму, яку споживачеві слід сплатити за послугу з розподілу газу.

«На час карантину був запроваджений мораторій на нарахування пені, штрафів та відключення газу за борги. Багато споживачів таке рішення сприйняли як можливість не сплачувати за доставку газу. Проте споживачі повинні знати, що заборони на стягнення боргів у суді – нема», – каже комерційний директор «Івано-Франківськгазу» Віктор Кедик.

Газовики кажуть, що ми змушені вдаватися до таких непопулярних методів, оскільки кошти, які надходять від плати за доставку газу — єдине джерело фінансування діяльності компанії, в тому числі і роботи з підготовки до опалювального сезону.

Споживачі, які не мають коштів на погашення заборгованості в повному обсязі, можуть написати заяву на реструктуризацію боргу.

10:27 / 7 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події