«Івано-Франківськгаз» обстежує газопроводи мобільною лабораторією

АТ «Івано-Франківськгаз» шукає витоки газу на підземних газопроводах середнього і високого тиску за допомогою сучасної мобільної лабораторії.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

За 5 днів роботи, за допомогою пересувної лабораторії, обстежено 45 км та виявлено 56 витоків газу. Фахівці газорозподільної компанії розпочали обстеження газових мереж в Косівському районі.

Автомобіль Toyota Hilux обладнаний приладами, які дозволяють визначити місця пошкодження труб та витоків газу. Ці прилади фіксують найменшу концентрацію газу на відстані 8 метрів при швидкості руху автомобілю до 40 км на годину.

Вісім датчиків на бампері аналізують повітря та виявляють наявність в ньому метану. Передбачуване місце пошкодження труби фіксується на карті, а програма сповіщає про це сигналом. Після цього фахівці «Івано-Франківськгазу» за допомогою ручного детектора встановлюють точне місце витоку та викликають аварійну службу 104 для його локалізації.

«Щоб вчасно виявити пошкодження газопроводу, витоки газу та не допустити аварійної ситуації, фахівці нашої компанії шляхом пішого обходу трас газорозподільної системи щорічно обстежують 11 тис км газопроводів. Застосування пересувних мобільних лабораторій дозволить в кілька десятків раз пришвидшити процес обстеження труб, зробити його автоматизованим, підвищити точність обстеження», - каже технічний директор «Івано-Франківськгазу» Ігор Височанський.

Цього року за допомогою сучасної мобільної лабораторії газовики планують обстежити також газопроводи у Снятинському, Коломийському районах та Івано-Франківську.

11:45 / 24 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події