ВАКС залишив закритою справу про формулу «Роттердам +»

Вищий антикорупційний суд підтвердив обґрунтованість рішення прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про закриття справи за формулою «Роттердам+». Таке рішення ВАКС прийняв у відповідь на скаргу екснардепа і колишнього заступника генпрокурора Віктора Чумака.

Про це стало відомо з трансляції засідання на YouTube-каналі ВАКС.

Суддя зазначила у висновку, що прокурор САП обґрунтовано закрив справу. У своєму рішенні суддя посилалася на протиріччя експертиз і відсутність можливості отримати вичерпні докази провини підозрюваних.

Також слідча суддя підтвердила відсутність вичерпних доказів нанесення шкоди споживачам у 18,87 млрд грн. Через закінчення термінів досудового розслідування суддя поставила під сумнів необхідність пошуку додаткових доказів. Суддя також не бачить причин проводити додаткові слідчі дії.

Рішення суду може бути оскаржено в Апеляційній палаті ВАКС протягом п'яти днів.

Як повідомляло агентство ExPro, 28 серпня 2020 року Спеціальна антикорупційна прокуратура (САП) закрила справу щодо формули «Роттердам+» через відсутність достовірних і вичерпних доказів збитковості формули.

16:16 / 24 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події