В «Укрнаукагеоцентр» презентували матеріали нафтогазових ділянок представникам УГВ та Vermilion

Фахівці ПрАТ «НАК «Надра України» і ДП «Укрнаукагеоцентр» провели зустріч з представниками компанії АТ «Укргазвидобування» та дочірню компанію канадської нафтогазової компанії Vermilion Energy Inc Vermilion Ukraine Exploration B.V. Про це повідомляє пресслужба «НАК «Надра України».

В повідомленні зазначили, що робоча зустріч відбулась за присутності генерального директора ДП «Укрнаукагеоцентр» Петра Голуба, представників компанії АТ «Укргазвидобування» - Олега Гоцинця і Олег Гаракевича та Скота Макларена, який представляє Vermilion Ukraine Exploration B.V.

Як повідомили в пресслужбі, Петро Голуб зауважив, що материнські структури «Укрнаукагеоцентр» — Держгеонадра та «НАК «Надра України», мають на меті створити привабливі умови для інвесторів, завдяки якісній підготовці об’єктів для інвестування, що підвищить ефективність розробки українських надр.

Нагадаємо, що АТ «Укргазвидобування» та Vermilion Ukraine Exploration B.V. стали переможцями конкурсів на укладання угод про розподіл продукції на Балаклійській та Іванівській нафтогазових ділянках надр.

За повідомленням, на зустрічі геологи компаній обговорили можливості та перспективи подальшої співпраці з іноземними колегами в контексті проведення геологорозвідувальних робіт в умовах високої розвіданості нафтогазовидобувних регіонів, практичної виснаженості діючих родовищ та дефіциту розвіданих об’єктів. Крім того, учасники зустрічі детально ознайомилися з геолого-геофізичними матеріалами по свердловинах на Балаклійській та Іванівській нафтогазових ділянках надр.

Технічна служба «Укрнаукагеоцентр» також ознайомила колег з «Укргазвидобування» та Vermilion Ukraine Exploration, з потужностями підприємства, лабораторіями з вивчення пластових флюїдів та дослідження флюїдів в пластових умовах, з керносховищем та лабораторним обладнанням для вивчення кернового матеріалу.

В повідомленні відзначили, що за підсумками візиту, були сформульовані напрями укладання угод про детальний аналіз наявних геолого-геофізичних матеріалів та дослідження геологічної вивченості території, як першого кроку в проведенні запланованих геолого-розвідувальних робіт на Балаклійській та Іванівській нафтогазових ділянках надр.

Довідка ExPro:

ПрАТ «НАК «Надра України» - державна компанія, що реалізує інтереси держави та здійснює інвестиційні проекти у геологорозвідувальній галузі на території України. Компанія надає повний комплекс геологорозвідувальних, експлуатаційних та дослідницьких робіт, голова правління компанії – Тарас Кузьмич.

На даний час «Надра України» володіє спецдозволами на видобування вуглеводнів Мостівського та Південно- Стинавського родовищ. Та спецдозволами на геологічне вивчення надр (у тому числі дослідно промислової розробки): Жадовської, Красноїльської, Сторожинецької, Ортиницької, Вільхівської та Старо-Богородчанської нафтогазоносних площ.

ДП «Укрнаукагеоцентр»  - дочірнє підприємство ПрАТ «НАК «Надра України», що виконує повний комплекс науково-дослідних та виробничо-тематичних робіт, проведення геолого-розвідувальних робіт на нафту і газ, як на традиційні, так і нетрадиційні типи покладів (сланцевий газ, газ ущільнених колекторів, газ (метан) вугільних родовищ та ін.).

Володіючи геолого-геофізичними матеріалами про всі родовища Східної частини України, які були отримані за 80 років проведення геологорозвідувальних робіт, фахівці ДП «Укрнаукагеоцентр» мають можливість науково обґрунтовувати та визначити першочергові ділянки для проведення бурових робіт для іноземних інвесторів.

16:06 / 24 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події