В Україні ще є багато бажань регулювати ринок електроенергії в ручну – Копач

В Україні ще є багато бажань регулювати ринок електроенергії в ручному режимі, що не відповідає лібералізованій моделі ринку.

Про це 10 червня повідомив Янез Копач, директор Енергоспівтовариства, під час конференції 12th European Ukrainian Energy Day.

«В Україні ще є багато бажань регулювати ринок в ручну, напряму. І найбільшу проблему я бачу в моделі ПСО та неправильному регулюванні балансуючого ринку. Відповідальність (винагорода – ред) за балансування повинна відображати реальну вартість, в Україні це все ще не так, на жаль», - повідомив директор Енергоспівтовариства.

За його словами, щоб здійснити енергетичний перехід на відновлювані джерела енергії, спочатку, треба виконати перший перехід - на лібералізований ринок. А вже другий перехід, буде на відновлювані джерела енергії.

«Проте, Україна ще не виконала перший перехід. І тільки після цього, стає можливим перехід на відновлювану енергетику», - зазначив Копач.

14:38 / 10 червня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події