В січні-вересні мешканці Сум та області зменшили заборгованість за газ на 0,2 млрд грн

За 9 місяців 2020р мешканці Сум та області зменшили заборгованість за спожитий природний газ на перед ТОВ «Сумигаз Збут» 202,3 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Станом на 1 жовтня заборгованість складає 437 млн грн. З початку року рівень розрахунків населення за газ у регіоні перевищує 129%, в аналогічному періоді 2019р цей показник становив 114%.

Разом з тим, домогосподарства міста та регіону збільшили борги за газ у вересні на 12,5 млн грн, споживши за місяць понад 6,9 млн кубометрів газу на загальну суму 38,5 млн грн.

Як відзначила директор «Сумигаз Збут» Олена Руденко, 80% – це борги, накопичені за період карантину. У компанії розуміють: карантин вплинув на фінансові можливості мешканців області, тому зараз клієнтів компанії не відключають від газопостачання за накопичену заборгованість.

Проте для безперебійного газопостачання регіону важливо не допустити зростання боргу споживачів і скоротити заборгованість. За словами керівника, з боку компанії передбачений механізм для поступової сплати боргу.

Для цього клієнтам, які мають заборгованість за газопостачання, необхідно звернутися до компанії та реструктуризувати заборгованість шляхом укладання боргового зобов’язання за наступними умовами: відразу сплатити 50% заборгованості, а залишок розстрочити на 3-6 місяців.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день послугами «Сумигаз Збут» користуються 386 452 побутових споживачів, 50 релігійних організацій та 1045 суб’єктів господарювання.

На Сумщині компанія працює вже п’ять років та за цей час зарекомендувала себе як надійний та стабільний постачальник природного газу.

10:35 / 16 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події