В січні-травні «Харківгаз Збут» виплатив «Нафтогазу» 3,2 млрд грн за газ

В цьому році ТОВ «Харківгаз Збут» досяг рекордно-високого показнику розрахунків з НАК «Нафтогаз України» на рівні 87%, за використаний побутовими споживачами природний газ.

Про це йдеться в повідомленні компанії «Харківгаз Збут» Протягом п’яти місяців газова компанія надала мешканцям регіону більше 330 тис консультацій по особовим рахункам, близько 200 тис. повідомлень про необхідність самостійно оплатити існуючі борги, відкрила два додаткових онлайн-сервіса для оплати за газ без черг та в зручний для споживачів час, направила більше 10 тис. доручень на відключення домоволодінь-боржників.

При здійсненні оплати за газ побутовими споживачами, кошти надходять на рахунок ТОВ «Харківгаз Збут» зі спеціальним режимом використання в державному Ощадбанку.

Далі банк розподіляє їх між учасниками газового ринку. Основну частину коштів споживачів – близько 90%, Ощадбанк перераховує на рахунки групи Нафтогаз.

З початку року на рахунки НАК «Нафтогаз України» було направлено 3,2 млрд. грн., оплачених мешканцями Харкова та області за газ. Завдяки щоденній роботі «Харківгаз Збут» з клієнтами компанії, рівень розрахунків регіону з Нафтогазом збільшився на 30%. «Харківгаз Збут» щодня проводить тисячі консультацій споживачів аби забезпечити надходження коштів НАК «Нафтогаз України».

Але є фактори, які не залежать від газової компанії», - зазначила начальник відділу розрахунків «Харківгаз Збут» Тетяна Харченко. Підвищити досягнутий рівень розрахунків за спожитий природний газ можливо, в разі встановлення обґрунтованих норм споживання та скасування обмежень на приведення обсягів використаного газу до стандартних умов.

14:45 / 14 червня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події