В січні-травні аварійна служба «Харківміськгазу» прийняла більше 5 тис заявок

З початку року аварійно-диспетчерська служба АТ «Харківміськгаз» прийняла 5,2 тис заявок, з них 3,7 тис - про витоки газу.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Причинами звернень є здебільшого витоки на внутрішньобудинкових газопроводах: в під’їздах, кухнях квартир та приватних будинків, а також витоки та несправності побутових газових приладів і лічильників газу.

Нерідко трапляються виклики на витоки газу з надземної частини газопроводів-вводів багатоповерхівок та іноді від мешканців приватного сектору. Майже 70 % заявок пов’язані з аварійними ситуаціями на внутрішньо-будинкових мережах, що можуть призвести до трагічних наслідків. Причиною трагедій найчастіше стає халатність господарів.

Самовільне втручання в цілісність газових приладів і внутрішньобудинкових газопроводів, використання газових приладів не за призначенням, нехтування перевіркою тяги та недотримання в належному стані систем димовідведення та вентиляції, користування несправним і застарілим газообладнанням – це основні порушення, яких припускаються споживачі.

Згідно вимог чинного законодавства власник, балансоутримувач або орендар забезпечує утримання систем газопостачання, а також відповідає за технічний стан газопроводів, приладів і вентканалів.

Аварійно-диспетчерська служба «Харківміськгаз» працює 24 години на добу, сім днів на тиждень.

У газовій компанії функціонують одночасно 12 бригад, протягом доби.

При виявленні запаху газу, раптового зникнення газу у будинку, при виявленні втручання сторонніх осіб в роботу газових мереж, при аварійних ситуаціях негайно повідомте аварійну службу газорозподільного підприємства по телефону «104».

17:19 / 28 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події