В січні на 2,2 тис зросла кількість клієнтів «Львівгаз Збуту»

Від початку року клієнтами «Львівгаз збуту» стали ще 2 218 споживачів газу Львівської області.

Про це йдеться в повідомленні компанії ТОВ «Львівгаз Збут».

Приріст нових клієнтів відбувається за рахунок новобудов та їх газифікації.

Найбільше нових клієнтів компанія отримала у Львові – 1 999 нових домогосподарств. Також приріст зафіксований у Дрогобицькому районі – 40, Яворівському – 34 та Червоноградському районі – 15.

«Наразі більшість поставок газу нашої компанії припадає на побутових споживачів. Ця категорія вимагає значних фінансових і людських ресурсів для надання сервісу належної якості», - говорить директор «Львівгаз Збут» Павло Майк.

Клієнти «Львівгаз Збуту», котрі використовують газ для побутових потреб споживають його найбільше.

Обслуговування таких споживачів є найбільш затратним та трудомістким, адже вимагає від компанії організації щоденного прийому клієнтів та опрацювання звернень, виготовлення та доставки рахунків, забезпечення роботи Контакт-центру, інших інформаційно-консультаційних та платіжних сервісів тощо.

Нагадаємо, для вирішення газових питань компанія «Львівгаз Збут» налагодила систему консультацій як у відділеннях компанії, так і за допомогою Контакт-центру.

Окрім того для клієнтів доступні онлайн сервіси: Особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільні додатки 104 MobileLight (iOS) та 104Mobile (Android), чат-бот 7104 у Viber.

14:55 / 20 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події