В січні-лютому споживання газу на Рівненщині зменшилось на 17%

Споживання газу у Рівненській області у січні-лютому 2020р зменшилось на 17 %, порівняно з аналогічним періодом 2019р.

Про це йдеться в повідомленні компанії ТОВ «Рівнегаз Збут».

Зменшення споживання газу пов’язане з аномально теплою зимою. За два перших місяці 2020р клієнти «Рівнегаз Збут» відчутно зменшили споживання природного газу.

Зниження обсягів споживання блакитного палива відбулося за всіма категоріями споживачів. Так, населенням спожито майже 68,8 млн м куб газу, що на 17% менше, порівняно з січнем-лютим 2019р.

Тоді об’єм спожитого газу становив майже 83 млн куб м. Ціна газу в зимові місяці поточного року порівняно з минулорічною ціною знизилась в середньому на 35 %. Відповідно зниження обсягів споживання газу у компанії пов’язують з теплими погодними умовами.

«Попри теплу зиму, зменшення споживання газу та зниження ціни кубометра станом на 1 березня 2020р клієнти «Рівнегаз Збут», боргують за спожитий газ понад 275 млн грн», - говорить директор підприємства Леонід Кошельник.

За таких умов компанія вимушена проводити позовну роботу, щоб зменшити борги за газ. Боржникам направляють попередження, пропонують варіанти, щоб погасити борг частинами тощо.

Споживач може укласти з компанією угоду про реструктуризацію боргу та сплачувати його частинами. Крім того, за наявності підстав, споживачі мають можливість отримання державної допомоги на оплату послуг газопостачання.

15:35 / 25 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події