В січні-жовтні «Рівнегаз» ліквідував 14 тис витоків газу

Впродовж 10 місяців 2019р фахівці АТ «Рівнегаз» обстежили понад 10 тис км газових мереж Рівненської області.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Під час обстежень було виявлено і ліквідовано понад 14 тисяч витоків газу. З початку року спеціалісти «Рівнегазу» здійснили обстеження 8 тисяч кілометрів підземних і майже 2 тисяч кілометрів надземних газопроводів, якими газ транспортується до осель споживачів по всій Рівненській області.

Під час обстежень було виявлено і ліквідовано 131 витік на підземних трубах і майже 14 тис витоків на надземних газопроводах та їх з’єднаннях.

Крім того працівники служби комплексного приладового обстеження (КПО) знайшли і відновили 93 пошкодження ізоляційного покриття.

«Обстеження, діагностика та усунення пошкоджень газорозподільної системи здійснюються фахівцями служби КПО. Причому у будь-яку погоду незалежно від пори року. Загалом, це дуже складна праця», - говорить директор технічний «Рівнегазу» Олександр Ганжа.

Для забезпечення газом у цілодобовому режимі понад 263 тисяч абонентів Рівненської області, фахівці «Рівнегазу» щоденно проводять профілактику та діагностику газової системи, щоб попереджати виникнення аварійних ситуацій.

З початку року проведено 21300 регламентних робіт на 1620 газорегуляторних пунктах шафового типу (ШРП) і понад 2 тис регламентних робіт на 173 звичайних газорегуляторних пунктах (ГРП).

Проведено майже11 тис перевірок 905 станцій катодного захисту та понад 55 тисяч будинкових регуляторів тиску.

09:05 / 20 листопада, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події