В січні-жовтні «Криворіжгаз» приєднав до газових мереж 25 нових об'єктів

За 10 місяців 2020 року АТ «Криворіжгаз» здійснило 25 приєднань до системи газопостачання нових об'єктів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

З початку року центрами «104 Клієнтський простір» прийнято 57 заяв на приєднання до газорозподільної мережі з подальшою видачею технічних умов. З них 5 на послугу стандартного приєднання та 52 - нестандартного.

Було укладено 57 договорів на приєднання до мереж. Процедура приєднання доступна всім жителям Кривого Рогу та Криворізького району. У всіх центрах «104 Клієнтський простір» є фахівці по роботі з клієнтами, які приймають заяви і займаються оформленням документів на отримання даної послуги.

Про те, як приєднатися до системи газопостачання, можна дізнатися на офіційному сайті «Криворіжгазу».

«Для того, щоб підключитися до газових мереж, необхідно записатися на прийом в центр «104 Клієнтський простір». На місці клієнт оформляє заявку на виконання робіт, заповнює опитувальний лист, укладає договір і оплачує вартість послуг. Далі за виконанням робіт стежить фахівець, який про все інформує замовника безпосередньо до здачі технічної документації в архів», - говорить директор з капітального будівництва «Криворіжгазу» Євген Ричка.

Нова процедура приєднання до газових мереж почала діяти в Україні з 1 січня 2013р.

Основною перевагою є скорочення термінів і спрощення порядку підключення до газових мереж. За умови відсутності зауважень в документації, газорозподільна компанія протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви повинна видати замовнику проекти договорів, техумов та відповідні рахунки. Для виконання комплексу робіт по стандартному приєднанню об'єкта або земельної ділянки законодавством відведено тримісячний термін.

Вартість робіт стандартного приєднання встановлюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Зокрема, в Дніпропетровській області, в залежності від типорозміру лічильника і місцевості, вартість становить від 10800 грн до 16560 грн (без ПДВ).

10:25 / 25 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події