В січні-червні «Криворіжгаз» обстежив 1,6 тис км газових мереж

У 2021 році фахівці АТ «Криворіжгаз» обстежать майже 3 тис км підземних газопроводів комплексним приладовим методом.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Основна мета проведення таких робіт - виявлення витоків газу та їх ліквідація. Роботи передбачають виявлення осі газопроводу, глибину його залягання, перевірку ізоляційного покриття на пошкодження.

Вже проведена перевірка 1100 км підземних газових мереж Кривого Рогу і Криворізького району та 484 км надземних.

Під час повного технічного обстеження було виявлено 83 витоки газу на підземних газопроводах, з них 64 витоки на розподільчих газопроводах.

Для діагностики газопроводів, служба комплексного приладового обстеження АТ «Криворіжгаз» використовує високочутливі газоаналізатори і апарати визначення місця розташування підземних комунікацій.

«Оскільки газотранспортну систему прокладали ще в 60-70-х роках, кількість газопроводів, які потребують ремонту, щорічно зростає, тому, АТ «Криворіжгаз» продовжує модернізацію мереж для безперебійної та безаварійної роботи системи газопостачання Кривого Рогу і Криворізького району», - зазначив технічний директор «Криворіжгазу» Борис Рибка.

Модернізація газотранспортної мережі Кривого Рогу і Криворізького району є пріоритетним напрямком інвестицій. Так, в 2021р, «Криворіжгаз» замінить 8 ГРП і 15 ШГРП, 15 станцій катодного захисту мереж від корозії, 951 будинок отримає нові КБРТ.

11:15 / 21 липня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події