В січні-червні контакт-центр "Дніпропетровськгаз Збуту" опрацював 223 тис звернень

В січні-червні споживачі газу Дніпропетровської області більш ніж 223 тис разів звертались до контакт-центру ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут».

Про це йдеться в повідомленні компанії ТОВ «Дніпропетровськгазбут».

Найчастіше клієнти консультуються щодо стану особового рахунку та поточної заборгованості за спожитий газ.

Клієнти можуть отримати дистанційну відповідь на будь-яке питання зателефонувавши за номером контакт-центру.

Левова частина звернень до контакт-центру «Дніпропетровськгазу» - більш ніж 81% - стосуються заборгованості.

Перша п’ятирка найпопулярніших звернень виглядає так:

- Заборгованість – 181,1 тис звернень. 

- Консультації по паперовим рахункам - 22 тис звернень. 

- Стан особового рахунку  - 18,7 тис звернень. 

- Консультації по роботі Особистого кабінету на 104.ua - 7,2 тис

- Консультація щодо пільг та субсидій – 1,2 тис. 

"Для того, аби самостійно контролювати стан особового рахунку, розмір нарахованої субсидії, наявність боргу або переплати, передати показання лічильника зареєструйте свій Особистий кабінет на сайті 104.ua», - розповідає директор ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" Тетяна Соболь. «Дніпропетровськгаз Збут» постійно працює над збільшенням способів дистанційного спілкування з клієнтами.

15:15 / 10 липня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події